04-9930343

שלום אורח! (התחבר או הירשם)

טבעי באמת!

המושג "טבעי" מנוצל בצורה ממש לא הוגנת על ידי כל מיני גופים בתחום הקוסמטיקה בארץ ובעולם כולו. מורחים אותו על כל מוצר ובכל הקשר - העיקר למכור. לרוב מדובר בניצול ציני ממש.

אנחנו מאמינים שקוסמטיקה טבעית, בריאה ואיכותית היא שליחות. טבעיות ואיכות חומרי הגלם היא אחד הערכים הכי מרכזיים אצלנו - לא משהו שאיזה פירסומאי הוסיף ברגע האחרון. טבעיות המוצרים שלנו היא היסוד של כל המוצרים שלנו - משלב הרעיון הכללי, דרך כל תהליך הפיתוח והבדיקות. הטבעיות היא לא פקטור שאנחנו מוכנים להתפשר עליו - לא כדי להוזיל את המוצר ואפילו לא כדי לשפר את הביצועים שלו על ידי תוספים כימיים.

כל חומרי הגלם שלנו נבחרים בפינצטה, לפי הגדרה מאוד מחמירה של המושג טבעי. חומרי גלם רבים שנחשבים "טבעיים", אפילו אלו שמאושרים לשימוש על ידי כל מיני ארגוני תקינה לקוסמטיקה טבעית ואורגנית - לא נכנסים אלינו. כמו כן, הנוהג המקובל בשוק להשתמש בחומרי ריח מלאכתיים, משמרים ועוד כל מיני חומרים שלא חייבים להצהיר עליהם בגלל המינון הנמוך לא מקובל עלינו. אנחנו מספרים לכם על כל פרט של מה שנכנס למוצרים שלנו ומקפידים מאוד, למשל, שהריחות יהיו רק מ-100% שמנים אתריים טהורים ולא ריחות סינטטיים - וכן הלאה.

לחצו כאן למעבר לקטלוג המוצרים שלנו
חומרי גלם טבעיים באמת